Apie mus

Informacinio portalo Infokarai.lt tikslai – ugdyti Lietuvos gyventojų informacinį raštingumą, kritinį mąstymą ir atsparumą informacinio poveikio priemonėms, supažindinti visuomenę su informacinio poveikio pavojais, vykdyti propagandinių ir agresyvių komunikacinių naratyvų dekonstravimą, pateikti realių grėsmių pavyzdžius ir analizes.

Portale nuolatos publikuojama edukacinė medžiaga apie informacinių karų priemones ir būdus, analizuojami konkretūs informacinės manipuliacijos pavyzdžiai ir formos, skelbiama edukacinė informacinio raštingumo lavinimui skirta medžiaga ir pateikiami praktiniai ekspertų patarimai, kaip atpažinti dezinformaciją, melagingas naujienas ar tiesiogiai vykdomą propagandą.

Informacinį portalą Infokarai.lt 2017 metais įkūrė Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto mokslininkai, savo darbuose analizuojantys įvairius informacinio karo ir politinės komunikacijos aspektus.  Portalo redaktorius dr. Viktoras Denisenko turi ilgametę žurnalistinio ir mokslinio darbo patirtį, aktyviai dalyvauja įvairiose diskusijose ir komentuoja informacinio karo procesus Lietuvoje ir pasaulyje.